Griffwerk durų rankenos

Nesvarbu, ar esate vonioje, miegamajame, ar susikaupėte darbui namų biure - GRIFFWERK „smart2lock“ padovanos jums daugiau laiko sau. Rankenoje integruotas užrakto mechanizmas uždaro patalpas spragtelėjimu, taigi suteikia daugiau privatumo, laiko susikaupimui ir laisvės! Išorėje diskretiškas raudonas indikatorius signalizuoja „netrukdyti“. 
Tai itin gražus PERTRAUKOS ženklas!

R8 ONE KAŠMYRO PILKA

Durys į kitą pasaulį – savo. R8 ONE durų rankena atveria naujas perspektyvas ir puikiai dera prie minimalistinio gyvenimo stiliaus su labai sumažinta dizaino kalba. Koncepcinės serijos ONE by GRIFFWERK rankenos tinka visoms standartinėms spynoms ir yra aukščiausios kokybės – aksominės pilkos, grafito juodos ir kašmyro pilkos spalvos su maloniu minkštu  prisilietimo pojūčiu. 

Nauja durų estetika - tiesiog gražesnės

Technologija yra tokia pat novatoriška, kaip ir nepaprasta išvaizda: su smart2lock GRIFFWERK sukuria naują durų estetiką. Kadangi užrakto mechanizmas integruotas rankenoje, rakto rozetė nebereikalinga. Tai sumažina vizualinių elementų skaičių ir niekas nepažeidžia minimalistinės bendros išvaizdos.

Pati graziausia pertraukėlė

... yra raudonas taškas. Išorėje rodoma, ar durys užrakintos. Tylus ir diskretiškas. Tai reiškia: „Netrukdyk: kažkam reikia laiko sau“. Įjungtas paprastas fiksavimo slankiklis , durelių vidus įjungia būsenos ekraną. Tuo pačiu metu yra avarinis atrakinimas esantis už signalo taško. Smailaus daikto, pvz. rašiklio, užtenka durims atidaryti.
Žinoma, tik kritiniais atvejais.

Detalė turi reikšmę

Nedvejodami pažiūrėkite iš arčiau. Pamatysite, kiek dėmesio detalėms skiriame dirbdami su jūsų durų rankena. Pavyzdžiui, su LUCIA: 21 mm skersmens rankena geriau tilps į ranką, dėl aštrių briaunų nebuvimo maloniau laikyti ranką, o apskritas šlifavimas suteikia pridėtinės vertės pojūtį. Sraigtas yra nepastebimas apatinėje rankenos pusėje

GRIFFWERK smart2lock 

Privatumas visame name su mūsų užrakinamomis durų rankenomis - suderinama su bet kokia standartine medinių durų spyna (anglų kalba).

GRIFFWERK Me-Time smart2lock 

Tiesiog trumpam spustelėkite. GRIFFWERK „smart2lock“ durų rankenos suteikia daugiau laiko (anglų kalba).


Smart2lock bukletas ( anglų k.) ALL IN ONE by Griffwerk bukletas ( anglų k.) Soft2touch bukletas ( anglų k.)

Drąsiai rašykite, klauskite

Idomina UAB
Adresas:  Raitininkų g. 4-218, Vilnius
Mobilus telefonas:  +370 684 20266
E-paštas:  [email protected]

Darbo laikas:
I-V: 10:00 - 18:00
VI-VII:    ----


[SPJ] © Idomina