Stalai ir kėdės

Kėdės ir stalai šiuolaikiniam ar klasikiniam interjerui: patogumas, geometrija, meistriškumas ir aukščiausios kokybės medžiagos.

Bontempi

Bontempi produktai ir procedūros yra nuolatinių tyrimų, dizaino kultūros tyrimų, naujų tendencijų atradimo, rinkos poreikių numatymo, tyrimų, kurie galiausiai virsta tobulėjimu, rezultatas.

Svarbu, kad visa „Bontempi Casa“ produkcija yra sumanyta ir gaminama itin kruopščiai, atsižvelgiant į naudojamų medžiagų EKO TAURUMUMĄ.

Gamybos procesai ir apdaila atliekami vengiant apdorojimo kenksmingomis medžiagomis, kurios gali būti kenksmingos žmonėms ir aplinkai.

„Bontempi casa“ naudoja neteršiančius, be tirpiklių ir plastiko dažus, perdirbamą stiklą, miškuose, tvarkomuose pagal griežtus aplinkosaugos, socialinius ir ekonominius standartus, atrinktą medieną. 

Metalmobil / E.al

Et al., „Metalmobil“ gamina kėdes ir stalus viešosioms susirinkimų erdvėms ir ne tik : aukštos kokybės sprendimai, skirti pagerinti žmonių gyvenimo būdą ir jų santykį su gyvenamąja erdve.

Alfdafre

 Kadangi gamintojas siūlo baldus visoms namų erdėms, pas jį rasite ir stalus bei kėdes.

Accento

„Kiekvienas sėdėjimas savo akivaizdžiu paprastumu iš tikrųjų yra sudėtingas storių, sujungimų, kreivių rinkinys, kuris turi puikiai derėti. Štai kodėl visuose darbo etapuose reikalingos ekspertų akys ir kruopšti kontrolė.“ – tai Accento tikrai gali pasiūlyti.

Potocco

Daug ir stalų ir kėdžių.
Amatininkų kultūra, kaip įmonės turtas, leido „Potocco“ per daugelį metų suderinti šiuolaikinės masinės gamybos pranašumus su dėmesiu detalėms, būdingoms rankiniam apdirbimui.
Puikių medžiagų parinkimas, bet visų pirma aistra šiam darbui daro kiekvieną Potocco kūrinį unikaliu, puikiai derinant siuvimą, eksperimentavimą ir kokybę. 

Drąsiai rašykite, klauskite

Idomina UAB
Adresas:  Raitininkų g. 4-218, Vilnius
Mobilus telefonas:  +370 684 20266
E-paštas:  [email protected]

Darbo laikas:
I-V: 10:00 - 18:00
VI-VII:    ----


[SPJ] © Idomina