Minkšti baldai

Puikios proporcijos, geriausios medžiagos ir maksimalus komfortas.

Caliaitalia

Šio minkštų baldų gamintojo prioritetas - patogumas, praktiškumas ir funkcionalumas. Tai demokratiškos kainos, nuosaikių formų,labai patogūs minkšti baldai. Turi platų modulinių minkštų baldų pasirinkimą.

Nicoline

Modernių ir funkcionalių minkštų baldų gamintojas .

Kappasalotti

Gamintojas siūlo modernius bei lengvos ir elegantiškos klasikos minkštus baldus. Gaminių įvaizdį kuruoja partneriai “ Passerini&Partners Architetti Associati “. Didžioji dalis siūlomų modelių gali būti su miegamaisiais mechanizmais. 


Swan 

Gamintojas Swan yra kokybiškų minkštų baldų sinonimas. Tai pažangiausia kompanija, kalbant apie naujų gamybos technologijų tyrimus, plėtrą ir paskesnį naudojimą. Tiesą sakant, įmonė buvo viena pirmųjų šiame sektoriuje, kuri naudojo labai novatoriškas medžiagas, įskaitant šalto kietėjimo formų poliuretano putplastį ir stiklo pluoštą, taip pat ypač pažangias audinių pjaustymo sistemas, tokias kaip lazerio spinduliai. Ji skiria ypatingą dėmesį rinkos ir šiuolaikinio dizaino tendencijų plėtrai ir daugelį metų dirba su garsiais architektais ir dizaineriais..

Valentini

Valentini – išraiškingų formų modernių minkštų baldų gamintojas. „Mūsų sofos yra gražios išorėje ir turtingos viduje: skirtingos medžiagos jūsų unikaliam poilsiui. Mūsų apmušalų medžiaga yra skirtingų tipų, tačiau skirta tik vienam tikslui: tam, ka pasirinktų „Valentini“ sofą, laikui bėgant būtų užtikrintas atsipalaidavimas ir gera savijauta“.Rafinuotos medžiagos ir begalė galimybių jas derinti, kad kiekviena sofa visais niuansais taptų asmenybės išraiška.

Saba 

Saba nuolatinis dėmesys skiriamas kokybei ir ergonomikai. Gamintojas mano, kad dizaino produktai turėtų būti ne tik techniškai puikūs, bet ir patenkinti realius vartotojų poreikius, taip pat siūlyti estetiką emocijoms sužadinti. 


Meridiani

Meridiani baldų scenoje išsiskiria šiuolaikinėmis ir tuo pat metu įvairiapusiškomis kolekcijomis, kurios namus interpretuoja kaip dėvimą suknelę. Meistriškumas ir rankiniai įgūdžiai, praktinė patirtis ir gilus medžiagų bei technikos išmanymas, 100% pagamintas Italijos kolekcijoje.

LCI Decora

LCI – skonis , elegancija, kokybė ir didelis dėmesys detalėms su daugybe apdailų ir audinių apmušalų variantų.

CTS 

Gamintojo stiprioji pusė yra aukščiausios kokybės medžiagų tyrimais paremta minkštų baldų gamyba.Viena vertus, daug naturalių medžiagų - tekstilė, kurią gera liesti,išskirtinė oda, natūralus akmuo,kita vertus – puikios „paslėptos“savybės, tokios kaip tvirti rėmai iš medžio masyvo, aukštos kokybės užpildai: žąsų pūkų ir aukštųjų technologijų poliuretano putplasčio bei didelis dėmesys estetikai.

Potocco 

Šimtmečio veiklos sukaupta patirtis, pažangiausi technologiniai procesai ir kokybės paieška nusako Potocco produkciją išskiriantį dizaino kodą.

Ypatingas dėmesys detalėms, būdingas amatininkų tradicijoms, pasireiškia apdorojant įvairias medžiagas neatsisakant rankų darbo. Bendrovės produkcija, kuri yra bendradarbiavimo su tarptautinėmis dizaino įmonėmis rezultatas, siūlo gaminius tiek vidaus interjerui, tiek lauko. Gamintojas siūlo: kėdes, fotelius , sofas ir gultus, taburetes, stalus, kavos staliukus,indaujas ir konsoles. Baldai yra gaminami Manzano gamykloje – tai jų „pagaminta Italijoje“ kokybės garantija. 

Black Tie

Autentiškas grožis ir atpažįstamas déco stilius yra konkreti išraiška, kuri visada išskyrė rafinuotą Vičencos rajone atgyjančių gaminių dizainą. Pavadinimas kosmopolitiškas, bet 100% itališkas Black Tie atkreipia dėmesį į detales ir aukštą išskirtinių ženklų kokybę. 

Hamilton Conte

Tradiciniais metodais sukurti „neįprastus“ gaminius , sukurti baldus su išskirtinėmis detalėmis, kurias klientai galėtų branginti ir džiaugtis visą gyvenimą. Prekės ženklas atsirado Paryžiuje, o gamybos bazė gražiojoje Portugalijoje.

Baldai svetainei, apšvietimas, aksesuarai –vaizduotė kartu su tradicine amatine gamyba leidžia siūlyti šiuolaikiškus, tačiau nesenstančius kūrinius, pritaikytus individualiai, kad atitiktų kiekvieno asmeninės prabangos idealą. 

 Borzalino

Aukšta kokybė, įdomūs ir nestandartiniai deriniai bei formos, natūralios medžiagos. 

 INCANTO 

Patogumas ir kokybė yra du pagrindiniai visų „Incanto“minkštų baldų kolekcijų bruožai.

Miniforms

MINIFORMS - gamintojas, turintis nedidelę minkštų baldų kolekciją, tačiau sukurtą su didžiausiu dėmesiu komfortui.

Alfdafre 

AlfdaFre - universalios stilistikos minkšti baldai, puikus kokybės kainos ir vaizdo santykis.

Drąsiai rašykite, klauskite

Idomina UAB
Adresas:  Raitininkų g. 4-218, Vilnius
Mobilus telefonas:  +370 684 20266
E-paštas:  [email protected]

Darbo laikas:
I-V: 10:00 - 18:00
VI-VII:    ----


[SPJ] © Idomina