Svetainės baldai

Ši erdvė visada yra unikali. Savo dydžiu, zonavimu, stilistika. Stalai, kėdės, staliukai,daiktu laikymo sistemos ir kt.
Skirtingam gyvenimo būdui ir skirtingoms galimybėms.. 

ALF dafre

Maksimali kokybė už prieinamą kainą : stalai, staliukai, kėdės, komodos, miegamojo lovos, ir kiti miegamojo baldai, lentynos, stelažai, modulinės sistemos ir minkšti baldai. Gaminiams būdingas ilgalaikis patikimumas, funkcionalumas ir ypač plati naudojamų apdailos medžiagų paletė.

Miniforms

Gamintojas eksperimentuoja su kūrybiškumu, kultūra ir geru dizainu. Ir privalomai- aukšta gaminių kokybė ir įdomūs apdailos medžiagų deriniai. Čia rasite stalus, kėdes, minkštus baldus, lovas, komodas, indaujas, komodėles, staliukus, šviestuvus ir kt.

Meridiani

Gamintojas baldų srityje išsiskiria savo šiuolaikiškomis ir kartu universaliomis kolekcijomis. Svetainės ir valgomojo, taip pat miegamojo ir lauko baldų kolekcijos sukurtos su ypatinga atida detalėms, naudojamos brangios medžiagos ir atlikimo meistriškumas nesudaro skirtumo tarp vidaus ir išorės. Nesenstančios kolekcijos, elegantiškos ir be smulkmenų, esminės, bet vis tiek gyvybingos, modernios, tačiau be kompromisų laikinoms tendencijoms. Atpažįstamas stilius, įkvepianti nauja klasika, paliekanti erdvės asmeninei interpretacijai.

Tarytum Iš turtingiausios spintos paimta brangi tekstilė: linas, medvilnė, aksomas ir šenilis, elegantiškos tekstūros yra meistriškai panaudojamos sofoms, lovoms, kėdėms ir foteliams. Pilnos odos minkštumą ir kailio tvirtumą pabrėžia balno dirbinių įkvėptos siūlės.

Apdaila parinkta kruopščiai: metalai puikiai dera su dažytais paviršiais, skirtingų medienos esencijų, marmuro bei dervų spalvomis. Baldai su išliekamąja verte.  

POTOCCO

Šimtmečio veiklos sukaupta patirtis, pažangiausi technologiniai procesai ir kokybės paieška nusako Potocco produkciją išskiriantį dizaino kodą.

Ypatingas dėmesys detalėms, būdingas amatininkų tradicijoms, pasireiškia apdorojant įvairias medžiagas neatsisakant rankų darbo. Bendrovės produkcija, kuri yra bendradarbiavimo su tarptautinėmis dizaino įmonėmis rezultatas, siūlo gaminius tiek vidaus interjerui, tiek lauko. Gamintojas siūlo: kėdes, fotelius , sofas ir gultus, taburetes, stalus, kavos staliukus,indaujas ir konsoles. Baldai yra gaminami Manzano gamykloje – tai jų „pagaminta Italijoje“ kokybės garantija. 

Hamilton Conte

Tradiciniais metodais sukurti „neįprastus“ gaminius , sukurti baldus su išskirtinėmis detalėmis, kurias klientai galėtų branginti ir džiaugtis visą gyvenimą. Prekės ženklas atsirado Paryžiuje, o gamybos bazė gražiojoje Portugalijoje.
Baldai svetainei, apšvietimas ,aksesuarai –vaizduotė kartu su tradicine amatine gamyba leidžia siūlyti šiuolaikiškus, tačiau nesenstančius kūrinius, pritaikytus individualiai, kad atitiktų kiekvieno asmeninės prabangos idealą. 

LCI Decora 

Modernios klasikos baldų gamintojas– natūralios apdailos medžiagos, daug rankų darbo ir ypatingai paslankus gamintojas jei reikia kitokio matmens ar dekoro elementų. Patys geriausi klientų atsiliepimai.

 Borzalino

Aukšta kokybė, įdomūs ir nestandartiniai deriniai bei formos, natūralios medžiagos.

PRESOTTO

Modernių baldų gamintojas, drąsiai naudojantis neįprastas medžiagas - koroduotą metalą, akmenį ir pan. Asimetriiški moduliniai elementai, plonos linijos, jungimai parodo aukštą atlikimo meistriškumą.

Smania 

Moderniausi iš klasikos, klasikiškiausi iš modernių – du stiliai sugyvena ir suteikia išskirtinumą šiems prabangiems baldams.

Porada

Išskirtinio charakterio baldai, natūralios medžiagos, ypatingos linijos ir elegantiški deriniai.

Cattelan

Visame pasaulyje Cattelan Italia baldai yra stilingo rafinuotumo ir nenugalimo žavesio sinonimas. 1979 m. dizainerio Giorgio Cattelan pristatytas „Cattelan“ prekės ženklas greitai įgijo drąsaus, akį traukiančio dizaino ir novatoriško medžiagų naudojimo reputaciją. Šiandien Cattelan Italia yra vienas iš labiausiai atpažįstamų aukščiausios klasės itališko dizaino vardų ir yra daugiau nei 100 šalių. Per daugiau nei 40 gyvavimo metų įmonė bendradarbiavo su pirmaujančiais tarptautiniais dizaineriais, o Philipas Jacksonas, Andrea Lucatello, Oshino ir Piero De Longhi kuria garsiausius „Cattelan Italia“ baldus. Jų kūriniai turi unikalų išraiškingą charakterį, galintį sklandžiai išplėsti bet kokią gyvenamąją erdvę.

 Tonincasa

1975 m. įkurtas Tonin Casa yra italų prekės ženklas, pasižymi elegancija, gaminių kokybe - nuo stalų, kavos staliukų, kėdžių ir fotelių iki lovų, bufetų, knygų lentynų, taip pat apšvietimo ir daugelio kitų aksesuarų bei baldų aksesuarų. Turi modernių baldų ir klasikinę kolekcijas.

Artisan ( Bosnija )

Gamykla „Artisan“ atsirado iš tradicinės medienos dirbtuvių Ćostović, kuri perteikė visą savo meilę medienai ir 50 metų medienos apdirbimo patirtį.

“Artisan“ specializuojasi rankų darbo aukštos kokybės baldų, pagamintų iš medžio masyvo, gamyboje, o šis atkaklus rankų darbas yra tai, kas išskiria iš kitų.

Dovain Studio ( Portugalija )

Mūsų studija projektuoja ir kuria apšvietimą, baldus ir objektus naudodama geriausias medžiagas, technologijas ir procesus.
„Dovain Studio“ yra prekės ženklas, atsirandantis dėl grožio, jausmingumo, stiliaus ir tobulumo troškimo ir siekio. Misija – sukurti originalius, itin kokybiškus gaminius.

Kūrybinis vadovas – Sergio Prieto, ispanų menininkas-dizaineris, gimęs 1994 m. Talavera de la Reina mieste. Tapybos pasauliui jis profesionaliai atsidavė nuo 10 metų, o būdamas 18 metų pradėjo studijuoti dizainą. Jis dirbo įvairiose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, Kinijoje, Indijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje ir Portugalijoje, rinkdamas patirtį ir žinias, kurios suformavo jo meninę viziją nuo mažens. Dabar jis gyvena ir dirba Lisabonoje.

Vienas iš jo kūrybos prioritetų – išraiškingos objektų kalbos paieška, emocijų kūrimas tuose, kurie mato ir jaučia jo kūrinius. Jo meninė vizija yra atspausdinta ant kiekvieno Dovain Studio kūrinio, sujungiant meną, dekoravimą ir dizainą šiuolaikinės dizaino kultūros kontekste.

Mambo Unlimited ideas ( Portugalija )

Gamintojo kolekcija gimsta iš šimtmečių senumo portugalų amatų tradicijų.

Šiuos amatus ištobulino portugalų meistrai, turintys ilgametę patirtį: tikslus ir kruopštus lakuotų metalų darbas, kruopštus medžio masyvo formavimas, kantrus marmuro raižymas, tauriųjų metalų, tokių kaip žalvaris ir varis, skulptūros, subtilus darbas. stiklas ir detalios bei gausios apmušalų technologijos, turinčios turtingas tradicijas Portugalijoje.

Visi mūsų gaminiai yra kruopščiai, vienas po kito pagaminti patyrusių meistrų, o gamyba subalansuota tarp moderniausių procesų ir rankų darbo detalių.

Myhome collection

Baldai išskirtiniam ir dizainui neabejingam stiliui. Nuo svetainės iki miegamojo – produktai namams, kurie atspindi gerą skonį ir spalvingiausias kiekvieno kambario tendencijas: lovos, minkšti baldai, sėdimos vietos, daiktadėžės ir aksesuarai.

Black Tie Home collection

Prekės ženklas, sujungiantis rafinuotą nesenstančios elegancijos skonį su gamybos meistriškumu „Made in Italy“.
Black Tie gimė 2011 m. iš Pierluigi Frighetto idėjos. Autentiškas grožis ir atpažįstamas déco stilius yra konkreti išraiška, kuri visada išskyrė rafinuotą Vičencos rajone atgyjančių gaminių dizainą. Pavadinimas kosmopolitiškas, bet 100% itališkas Black Tie atkreipia dėmesį į detales ir aukštą išskirtinių ženklų kokybę.

Drąsiai rašykite, klauskite

Idomina UAB
Adresas:  Raitininkų g. 4-218, Vilnius
Mobilus telefonas:  +370 684 20266
E-paštas:  [email protected]

Darbo laikas:
I-V: 10:00 - 18:00
VI-VII:    ----


[SPJ] © Idomina