Tapetai

Suteikite savo namams išskirtinumą! Eklektišką ir dekoratyvų charakterį, išreikštą ryškia kompozicine pusiausvyra, stilistiniu susimaišymu ir visiškai įvairiomis tekstūromis, kurias sudaro bendras formų ir perspektyvos įkvėpimas.

 Londonart

„Londonart“ gamina tapetus pagal užsakymą - konkrečiai pateiktai erdvei, pagal reikalingus matmenis. Tai yra autentiško meistriškumo darbai, atitinkantys skirtingus erdvės ir kasdienio gyvenimo poreikius.
Londonart prekės ženklo identitetas – tai mados, grafinių elementų, architektūros, medžiagų, audinių ir estetikos derinys, harmoningai ir funkcionaliai derantis prie skirtingų gyvenimo būdų.
Šiuolaikinis ir pagal užsakymą pagamintas dizainas tampa grynu dekoratyviniu elementu kiekviename kontekste, kuriame žmonės gyvena ir kuria santykius: namuose, darbe ar bet kur kitur, kur praleodžiame laiką. 

Technografica

Pasaulio keramikos pramonės dizaino sektoriaus lyderė Technografica, remdamasi patirtimi ir grafinėmis žiniomis, kuria Tecnografica Italian Wallcoverings prekės ženklą, kuris kuria ir gamina tapetų ir sienų dangų linijas.
.

Yo2Design

Visuose kompanijos dizainuose aiškiai matosi techninių, intelektualinių ir kūrybinių įgūdžių sankirta, dėl kurios sukuriami harmoningi, akį traukiantys gaminiai, kurie yra ir unikalūs, ir odė praeičiai. Nors daugelyje dizainų galima rasti bendrą šiuolaikinio baroko temą, yra bendra klasikinės įtakos ir šiuolaikinės koncepcijos derinys.Viena iš svarbiausių Yo2 iniciatyvų – teikti išties platų dizaino sprendimų spektrą profesionalams ir privatiems asmenims.
.

Drąsiai rašykite, klauskite

Idomina UAB
Adresas:  Raitininkų g. 4-218, Vilnius
Mobilus telefonas:  +370 684 20266
E-paštas:  [email protected]

Darbo laikas:
I-V: 10:00 - 18:00
VI-VII:    ----


[SPJ] © Idomina