Virtuvės baldai

Jūs nusipelnėte komforto, patogumo ir jaukumo virtuvėje, ir nesvarbu- ar daug gaminate , o gal tik pradedate mokytis gaminti- tuo labiau !
Medžiagų tvarumas, naujausios technologijos ir rafinuotas dizainas - štai dėl ko mes vertiname itališkus virtuves baldus ir siūlome Jums įsigyti. 

Idomina UAB
ASTER CUCINE

Rinktinis medžio ir kitų apdailos medžiagų pasirinkimas, gamybos, lakavimo technika ir pažangumas daro Aster produkciją nepriekaištinga, o dizaino sprendimai - įkvepiančia. Dažnas klientas namų dizainą pradeda būtent nuo virtuvės. Aster Cucine gamintojo virtuvės baldai gali įkvėpti ir lydėti klientų priimamus namų dizaino sprendimus. Pasirinkę šio gamintojo virtuvės baldus galite nebijoti kelti lūkesčius ir tikėtis aukščiausios kokybės.
Daugiau informacijos apie „Aster“ virtuvės baldus rasite apsilankę oficialioje kompanijos internetinėje svetainėje. 

THE CUT / RECORD

The Cut projekto idėja: „ne žmogus juda link „ -viskas balduose turi būti po ranka, atsidaryti lengvai, pakabinta patogiai, greitai pasiekiama. Record Cucine gamintojo baldų kokybė turi būti prieinama visiems, produkcija patikima, patvari ir ergonomiška – patvarios medžiagos, praktiška ir moderni vidinė įranga

Drąsiai rašykite, klauskite

Idomina UAB
Adresas:  Raitininkų g. 4-218, Vilnius
Mobilus telefonas:  +370 684 20266
E-paštas:  [email protected]

Darbo laikas:
I-V: 10:00 - 18:00
VI-VII:    ----


[SPJ] © Idomina